fbpx

O firmie

TECHWATER Inżynieria Uzdatniania Wody specjalizuje się w wykonywaniu i projektowaniu stacji uzdatniania wody, instalacji przemysłowych i grzewczych. Nasza firma to zespół inżynierów, projektantów, doradców technicznych oraz instalatorów posiadających wieloletnie doświadczenie oparte na setkach wykonanych instalacji uzdatniania wody dla przemysłu, obiektów komunalnych, budownictwa mieszkaniowego.
Naszym celem jest kompleksowe świadczenie usług ukierunkowane na obszary projektowe, montażowe. Pragniemy zapewnić naszym klientom dobór takich technologii i procesów, które rozwiążą wyjątkowe wyzwania stawiane przez potrzeby współczesnego rynku. Staramy się aby nasze projekty spełniały określone wymagania klienta, poprzez zwiększenie wydajności i niezawodności systemu i redukcję czasu oraz kosztów instalacji i eksploatacji.

Dobór technologii

Dobieramy odpowiednią technologię do potrzeb Inwestora.

Projekt technologiczny

Projektujemy systemy uzdatniania wody a także oferujemy pomoc w projektowaniu.

Wykonawstwo

Od projektu do wykonania i uruchomienia systemu.

Serwis

Zapewniamy kompleksowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

DOŚWIADCZENIE I SPECJALIZACJA

Wykonaliśmy około 4000 instalacji uzdatniania wody, sprawdziliśmy wiele urządzeń i technologii i dlatego proponujemy naszym klientom tylko sprawdzone rozwiązania. celu podniesienia kwalifikacji kadry uczestniczymy w szkoleniach, seminariach i branżowych spotkaniach. Poprzez powiązanie w wielu gałęziach przemysłu nasze doświadczenie zostało wzbogacone o branże pokrewne.
Poprzez powiązania różnych gałęzi przemysłu z procesami technologii wody znamy gotowe rozwiązania potrzebne do dopasowania jakości wody do wymagań stawianych przez producentów urządzeń przemysłowych.

  • Konsultacje technologiczne SUW
  • Automatyzacja.
  • Badania pilotażowe.
  • Zmniejszenie zużycia i odzysk energii.
  • Dostawa środków eksploatacyjnych.

KADRA

Profesjonalną i sprawną obsługę klientów na każdym etapie realizowanej inwestycji a także po jej zakończeniu zapewnia zespół inżynierów, doradców i instalatorów z wieloletnim doświadczeniem w branży.

EKIPA WYKONAWCZA

Realizowane przez nas instalacje wykonywane są przez nasze, wykwalifikowane ekipy montażowe wyposażone w odpowiedni sprzęt do wykonania zadania. Realizujemy projekty powierzone jak i własne na terenie całego kraju.

16

województw


Działamy na terenie całego kraju.
4000

instalacji


Wykonaliśmy, zmodernizowaliśmy instalacje SUW.
189

umów serwisowych


Zapewniamy pomoc serwisową i utrzymanie ruchu SUW.
27

lat doświadczenia


Działamy nieprzerwanie od 1994 roku.